Tłumaczenia, angielski, informatyka – o Coffee Media

Coffee Media to agencja inna niż wszystkie. To biuro tłumaczeń online i agencja interaktywna w jednym.

„Bez kawy nie potrafimy zacząć dnia. Przyznajemy się bez bicia, że jesteśmy uzależnieni od kawy. Dlatego wybierając nazwę naszej agencji nie mieliśmy najmniejszej wątpliwości ani cienia wahania, że będzie to Coffee Media.”

Najlepsze „kombo” na świecie

Nie jesteśmy zwykłym internetowym biurem tłumaczeń ani zwykłą agencją interaktywną. Jesteśmy super mocnym połączeniem obydwu tych rzeczy: interaktywna agencja internetowa oferująca tłumaczenia online oraz szeroko pojętą lokalizację dla osób fizycznych, małych firm, średnich firm oraz ogromnych korporacji. Z racji naszej dużej wiedzy informatycznej oferujemy także tworzenie profesjonalnych witryn internetowych opartych o system WordPress.

Istniejemy lokalnie, działamy globalnie

Wszystkie usługi świadczymy za pośrednictwem internetu (tłumaczenia online są naszą specjalnością), dzięki czemu jesteśmy w stanie zminimalizować czas realizacji, koszty oraz cenę usługi. Możecie jednak spać spokojnie – nie jesteśmy żadną firmą „krzak”. Posiadamy swoje biuro w najwyższym budynku mieszkalnym w Lublinie, ale działamy o zasięgu globalnym.  Istniejemy naprawdę, a nasz zespół tworzą żywi i prawdziwi ludzie.


Aby się z nami skontaktować, przejdź do strony KONTAKT.

Tłumaczenia, angielski i informatyka to nasza pasja

Zespół naszych specjalistów to absolwenci informatyki oraz filologii angielskiej z co najmniej 5-7 letnim doświadczeniem pracy w zawodzie. W żadnym wypadku nie jesteśmy „świeżakami”. Naszą największą pasją jest informatyka oraz język angielski.

Tworząc Coffee Media zdecydowaliśmy się obydwie te pasje połączyć i zaoferować Klientom absolutnie unikatowe usługi, które pozwolą zdobyć im konkurencyjną pozycję na rynku. Dzięki temu, że perfekcyjnie rozumiemy zarówno język angielski, jak i nowoczesne technologie, to dajemy Ci możliwość podbicia rynku globalnego.


Aby dowiedzieć się więcej o naszych działaniach, przejdź do strony OFERTA.

Dopasowujemy ofertę do potrzeb Klienta

Zakres naszych standardowych działań obejmuje wykonywanie specjalistycznych tłumaczeń z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski. Wykonujemy tłumaczenia wszystkich rodzajów dokumentów, ale nie jest nam obce tłumaczenie wszelkiego rodzaju produktów cyfrowych, takich jak gry, aplikacje, witryny internetowe, filmy czy materiały graficzne.

Dodatkowo z racji naszej informatycznej biegłości oferujemy także lokalizację witryn internetowych, czyli tworzenie od podstaw angielskiej bądź polskiej wersji witryny (wraz ze wszystkimi elementami wymagającymi wiedzy programistycznej).

Każdy podjęty przez nas projekt jest inny i uczy nas czegoś nowego. Powyższe działania to tylko część wykonywanych przez nas usług. Pełny zakres działań oraz ofertę dopasowujemy indywidualnie do każdego Klienta.

Tłumaczenia angielski polski - Coffee Media


Aby dowiedzieć się więcej o naszych działaniach, przejdź do strony OFERTA.

Możesz nam zaufać

Zaufały nam już dziesiątki małych i dużych przedsiębiorstw. Możesz już dziś dołączyć do grona zadowolonych Klientów, którzy przenieśli swój biznes na rynek globalny. Z największą chęcią Ci z tym pomożemy.

Aby otrzymać szybką i bezpłatną wycenę oraz możliwy termin realizacji, wyślij wiadomość na adres: biuro@coffeemedia.pl