Tłumaczenia angielski-polski oraz polski-angielski

Profesjonalne, szybkie i tanie tłumaczenia z polskiego na angielski oraz z angielskiego na polski. 

Oferujemy bardzo szeroki i zdywersyfikowany zakres tłumaczeń z polskiego na angielski oraz z angielskiego na polski po bardzo konkurencyjnych stawkach. Każde zlecenie i projekt traktujemy indywidualnie i dostosowujemy do potrzeb Klienta.

Do tłumaczenia wykorzystujemy nie tylko naszą wiedzę i doświadczenie, ale także najnowsze oprogramowanie. Nie boimy się wyzwań ani trudnych zleceń. Poniżej główne rodzaje tłumaczeń, jakie oferujemy.

Tłumaczenia angielski polski

Tłumaczenia online

Tłumaczenia Online

Tłumaczenia przez internet to główna domena naszej działalności. Dzięki temu jesteśmy w stanie maksymalnie skrócić czas realizacji zlecenia oraz zaproponować bardzo konkurencyjne stawki w porównaniu do zwykłych „lokalnych” biur tłumaczeń. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my zajmiemy się resztą.

Zobacz pełną ofertę na tłumaczenia online

Tłumaczenia ekspresowe

Tłumaczenia Ekspresowe

Tłumaczenia ekspresowe to oferta skierowana dla tych, którzy potrzebują tłumaczenia „na wczoraj” w trybie pilnym. Jeśli jest taka potrzeba, to jesteśmy gotowi zarwać dla Ciebie noc tak, abyś był w stanie dotrzymać terminu, na który musisz mieć gotowe zlecenie. Odezwij się do nas, a na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Zobacz pełną ofertę na tłumaczenia ekspresowe 

Tłumaczenia Dla Firm

Oferta tłumaczeń dla firm skierowana jest zarówno do małych przedsiębiorstw jak i dużych korporacji. W przypadku stałej oraz długofalowej współpracy oferujemy bardzo atrakcyjne stawki oraz stałe wsparcie naszych specjalistów. Jeśli jesteś firmą i poszukujesz obsługi w zakresie tłumaczeń, to trafiłeś w dziesiątkę.

Zobacz pełną ofertę na tłumaczenia dla firm

Tłumaczenia zwykłeTłumaczenia Zwykłe

Tłumaczenia zwykłe to jeden z najczęściej wykonywanych rodzajów tłumaczeń. Obejmuje on wszystkie rodzaje tekstów, korespondencji, czy opisów niewymagających wiedzy specjalistycznej oraz merytorycznej (jak np. w przypadku tłumaczeń technicznych).

Zobacz pełną ofertę na tłumaczenia zwykłe

Tłumaczenia Tekstowe/Pisemne 

Tłumaczenia tekstowe, jak sama nazwa wskazuje, obejmują wszystkie rodzaje tekstów takich jak dokumenty, umowy, książki czy korespondencja. Stanowią one zdecydowanie najczęściej wykonywany przez nas rodzaj tłumaczenia.

Zobacz pełną ofertę na tłumaczenia tekstowe

Tłumaczenia stron wwwTłumaczenia Stron WWW

W dobie internetu oraz stale rosnącej jego popularności każdy biznes czy firma będzie musiała prędzej czy później przygotować się na „podbijanie” rynku globalnego. Na szczęście od tego dokładnie jest Coffee Media, które oferują wykonywanie tłumaczeń stron internetowych wraz z ich wdrażaniem (dostosowywaniem kodu strony).

Zobacz pełną ofertę na tłumaczenia stron internetowych

Tłumaczenia Specjalistyczne

Główną cechą tłumaczeń specjalistycznych jest fakt, że do ich poprawnego oraz profesjonalnego wykonania niezbędna jest specjalistyczna wiedza i merytoryczna poprawność. Nasi tłumacze szczególnie lubią ten rodzaj tłumaczeń, ponieważ wymaga od nich poszerzania wiedzy na nowe tematy, przegląd literatury czy książek na dany temat.

Zobacz pełną ofertę na tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia prawneTłumaczenia Tekstów Prawniczych

Tłumaczenia tekstów prawniczych obejmują tłumaczenie wszystkich rodzajów dokumentów prawnych takich jak umowy, wezwania, korespondencja prawna czy akta. Jeśli jesteś prawnikiem, który potrzebuje profesjonalnego wsparcia w zakresie tłumaczeń, to nie mogłeś trafić lepiej.

Zobacz pełną ofertę na tłumaczenia tekstów prawnych

Tłumaczenie CV

Coraz częściej pracodawcy (także w Polsce) wymagają wysłania CV również w języku angielskim. Zastanawiasz się jak można zwiększyć swoje szanse na lepszą pracę? Wysłać profesjonalnie przetłumaczone CV. Prześlij nam swoje CV w języku polskim, a my zajmiemy się resztą.

Zobacz pełną ofertę na tłumaczenia CV

Tłumaczenia techniczneTłumaczenia Techniczne

Tłumaczenia techniczne to dość szeroki i popularny obszar tłumaczeń specjalistycznych. Wymaga on specjalistycznej wiedzy technicznej, którą mamy. Najczęściej tłumaczone przez nas dokumenty techniczne to instrukcje obsługi oraz dokumentacje techniczne.

Zobacz pełną ofertę na tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia literackieTłumaczenia Literackie

Tłumaczenia literackie wymagają nie tylko językowych zdolności oraz wiedzy. Przede wszystkim potrzebne jest wyczucie i pasja do literatury. Literaturę piękną kochamy tak samo jak technologię. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę tłumaczenia literackiego.

Zobacz pełną ofertę na tłumaczenia literackie

Tłumaczenia Gier

Gry i aplikacje to nasza kolejna pasja, którą staramy się cały czas rozwijać. Najlepszą okazją do tego jest możliwość przetłumaczenia treści gry lub aplikacji. Kochamy takie wyzwania i chętnie się nich podejmujemy. Potrzebujesz tłumaczenia swojej gry lub aplikacji? Zgłoś się do nas!

Zobacz pełną ofertę na tłumaczenia gier

Tłumaczenia produktów cyfrowychTłumaczenia Produktów Cyfrowych

Technologia i informatyka to ogromna pasja, więc z największą chęcią podejmiemy się tłumaczenia wszystkich rodzajów produktów cyfrowych. Co dokładnie mamy na myśli? Materiały graficzne, prezentacje, inforgrafiki, nagrania audio, podcasty i inne.

Zobacz pełną ofertę na tłumaczenia produktów cyfrowych

Indywidualna Oferta Tłumaczenia

Powyższa lista rodzajów tłumaczeń to tylko główne obszary naszej działalności. Podejmujemy się tłumaczenia nawet bardzo trudnych projektów i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat indywidualnej oferty tłumaczenia dostosowanej do Twoich potrzeb i wymagań (finansowych, czasowych, czy koncepcyjnych).

Aby otrzymać szybką i bezpłatną wycenę oraz możliwy termin realizacji, wyślij wiadomość na adres: biuro@coffeemedia.pl